Mistrzostwa Skierniewic Przedszkolaków, 2010
24.04.2010

W roku 2010 Mistrzami Skierniewic Przedszkolaków zostali: Kinga Stefaniak i Maciej Ciesielski. GRATULACJE !!!

W dniu 24 kwietnia 2010 roku w budynku ZSSO w Skierniewicach odbyły się Mistrzostwa Skierniewic Przedszkolaków. Mistrzostwa poza wyłonieniem najlepszych adeptów sportu szachowego naszego miasta, miały na celu wybór uczniów klasy szachowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Skierniewicach. Dlatego zawodom przygladał się i medale wręczał dyrektor szkoły Stanisław Pietrzkowski.

W zawodach uczestniczyło 30 chłopców i 18 dziewczynek. Walka przy szachownicach była bardzo zacięta o czym świadczą wyniki - w grupie chłopców trzech pierwszych zawodników uzyskało taką samą liczbę punktów (5,5). Puchar turnieju zaniósł do domu Maciej Ciesielski. Tuż za nim byli Marcel Skorupski i Maciej Strzelecki. W grupie dziewcząt Mistrzynią została Kinga Stefaniak, która nie przegrała żadnej partii! Na kolejnych miejscach podium stanęły Katarzyna Kamińska i Hanna Przybyszewska.

Turniej odbywał się w bardzo miłej atmosferze sportowej rywalizacji. Gratulujemy wszystkim zawodnikom. Mamy nadzieję, że z tych młodych sportowców trener Bogusław Boder wyszkoli kolejnych Mistrzów Polski.