Mistrzostwa Województwa w Szachach Szybkich Wieluń 2014 - podsumowanie
07.06.2014

Bardzo dobrze na Mistrzostwach Wojewodztwa w Szachach Szybkich w Wieluniu spisały się zawodniczki i zawodnicy Klubu Szachowego Piątka Skierniewice. Podopieczni trenera Bogusława Bodera wystartowali w dwóch kategoriach wiekowych.

Wśród juniorek do lat 8, bezkonkurencyjne, okazały się:
III 1400 Anna Nowacka 5,0 pkt, I miejsce i tytuł Mistrzyni Województwa;
III 1400 Nadia Lipowska 5,0 pkt, II miejsce i tytuł Wice Mistrzyni Województwa.

W turnieju juniorów do lat 8, pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Województwa wywalczył
IV 1400 Przemysław Kalisiak 7,0 pkt. Warto zaznaczyć, że Przemek w klasyfikacji Open turnieju B, zajął bardzo dobre III miejsce.

W turnieju juniorów do lat 10, II miejsce i tytuł Wice Mistrza Województwa wywalczył III 1600 Karol Dziurdzia, 6,0 pkt.

Po raz kolejny okazało się, że warto wstać rano, dojechać na salę gry i tam walczyć ze wszystkich sił o jak najlepszy wynik.
Dziękujemy rodzicom i opiekunom za dostarczenie naszych medalistów na turniej, a wszystkim zawodniczkom i zawodnikom serdecznie gratulujemy sportowego sukcesu.